Vaše spokojenost je naším úspěchem

Volejte a pište zdarma Po-Pá, 8-17h

800 701 100 info@alvareal.cz

Makléř / pracovník ALVA REAL - Petr Šmíd 

Jméno: Petr
Příjmení: Šmíd
Telefon: +420773560504
Email: petr.smid@alvareal.cz
Pozice / zařazení: Samostatný realitní makléř
Vaše hodnocení:

Pomocí hvězdiček ohodnoťte našeho makléře / pracovníka. Vaše hodnocení se automaticky připočte k ostaním...

Info o makléři / pracovníkovi ALVA REAL

Petrovo přímé slovo, čestnost a častá impulsivnost pro rychlé řešení vede k práci s výsledkem. Pokud se na něj obrátí jakýkoli klient, přesně ví, co od Petra čekat. Je mistrem v počtech a klientům dokáže poradit, jak vyřešit problém s rychlostí blesku. K jeho výsledkům v práci mu pomáhá vysoká míra pochopení pro druhé. Své zkušenosti nabyl ve dvouletém pobytu v USA. Mezi jeho koníčky patří rychlá auta. Rád využívá nejmodernější technologie doby a proto nerad zaostává za konkurencí.

Reference makléře / pracovníka

Poděkování od paní Denisy Jančíkové

 Dobrý den,

nemohu si dovolit nikoho hodnotit. Realitám nerozumím. Chci ale poděkovat p. Šmídovi, že nám osobně velmi pomohl při prodeji našeho zadluženého bytu v neřešitelné situaci. Byl velmi trpělivý. Na svůj věk zkušený a zralý svým chováním a vystupováním. Náš byt prodal do jednoho roku. Byt rezervoval prvním zájemcům do jednoho týdne od zveřejnění nabídky.
Na mé přání jsme inzerovali co nejnižší cenu. P. Šmíd nám poradil 1.550.000 Kč snížit na 1.549.000 Kč. To obojí asi hodně zabralo. Nevím, čím dále pak zájemce získal. Možná si byli se zájemcem věkově blízcí a rozuměli si. V průběhu prodeje nastala řada komplikací na straně prodávajích tedy nás i kupujícího. Pan Šmíd musel vše trpělivě řešit. Nakonec vše dobře dopadlo a byt se prodal.
Děkuji. S pozdravem Denisa Jančíková

Poděkování

 Chceme poďakovať Vašej realitnej kancelárii za profesionálny prístup a aj za rýchle jednanie u celého kúpneho procesu. Určite ak by sme v budúcnosti potrebovali zase niečo kúpiť, či predať, tak Vás radi oslovíme.

S pozdravom
Andrea Bružeňáková a Lukáš Bružeňák 

Komentář k makléři / pracovníkovi

K makléři zatím nebyl přidán žádný komentár.

Vložte komentář tomuto pracovníkovi
Jméno: *
Příjmení: *
Email: (nebude zveřejněn) *
Komentář: *
Anti SPAM 11 + 10 = *
(6) Souhlasím se zněním podmínek zpracování osobních údajů *
Souhlasím se zasíláním nabídek nemovitostí a novinek ze světa marketingu, které mi budou chodit maximálně jednou měsíčně.
Oblíbené nemovitosti
© 2024 ALVA REAL, Zásady používání cookies | Zobrazení: Klasické / Mobilní