Vaše spokojenost je naším úspěchem

Volejte a pište zdarma Po-Pá, 8-17h

800 701 100 info@alvareal.cz

Získejte zdarma posouzení ceny Vaší nemovitosti

Stačí vyplnit kontaktní údaje uvedené níže a získáte BEZPLATNÉ on-line posouzení ceny Vaší nemovitosti. Po vyplnění údajů Vás budou kontaktovat naši pracovníci a domluví si s Vámi postup při posouzení ceny nemovitosti.

Více informací o stanovování ceny nemovitosti a případech, kdy je nutný odborný posudek, najdete níže. Pro individuální dotazy neváhejte využít i náš e-mail info@alvareal nebo telefon 608 772 407.

 • Konzultace prodejní ceny v rámci přípravy prodeje

  • V rámci našich služeb Vám nabízíme odbornou konzultaci při stanovení tržní hodnoty nemovitosti. Pokud se rozhodnete prodat Vaši nemovitost prostřednictvím naší kanceláře a budete nás kontaktovat s žádostí o prohlídku a o posouzení tržní ceny nemovitosti, máme tu pro vás několik základních pojmů a oblastí, které jsou v rámci určení prodejní ceny velmi důležité:
  • seznámení s pojmy hodnota, cena a tržní cena nemovitosti;
  • konzultace vlivů působících na tržní ceny realit;

Zejména je důležité si uvědomit, že ceny inzerované jako požadované prodejní jsou zpravidla vyšší, než jaké budou nakonec dosaženy. Postupným podrobným sledováním je možno si ověřit, jak cena určité nemovitosti postupně v čase klesá, až z inzerce zmizí. Nemovitost se zřejmě prodala za cenu blízkou poslední požadované. V rámci jednání zpravidla dochází k dalším slevám. 

 • Možnost (nutnost) vypracování posudku

  • zpracování znaleckého posudku v případě dědického řízení
  • zpracování znaleckého posudku při prodeji nemovitosti (pro potřeby klienty a finančního úřadu)
  • zpracování znaleckého posudku v případě koupě nemovitosti

V rámci našich služeb Vám nabízíme odbornou konzultaci při stanovení tržní hodnoty nemovitosti. Řešíme oceňování nemovitosti pro finanční úřady, pro prodávající v rámci určení prodejní ceny i pro notáře v případě dědického řízení. Pokud se rozhodnete prodat Vaši nemovitost prostřednictvím naší kanceláře a budete nás kontaktovat s žádostí o prohlídku a o posouzení tržní ceny nemovitosti, přečtěte si TENTO článek, kde jsme vypsali všechny možné faktory, které ovlivňují cenu pozemků, bytů i domů. 
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@alvareal nebo na telefonním čísle 608 772 407.

 

© 2024 ALVA REAL, Zásady používání cookies | Zobrazení: Klasické / Mobilní