Vaše spokojenost je naším úspěchem

Volejte a pište zdarma Po-Pá, 8-17h

800 701 100 info@alvareal.cz

Tým společnosti ALVA REAL

Realizační skupina

Všichni co se podílíme na dokončení případů nás spojuje hlavní účel. Účelem je mít zakázku bezchybně hotovou! Rádi bychom, aby z každého z Vás zazněly tyto slova:
Prodáno, pronajato, koupeno nebo jsem v nájmu a můžu říci, že ALVA REAL provedla práci rychle a odborně. Tato „realitka“ ví co dělá :-).


Chceme Vás projít realitním případem s maximálním péčí, individuálním přístupem a v bezpečí se svěřenými prostředky. Všichni, kterou práci dělají je baví a chtějí ji pro Vás dělat rádi.

Struktura týmu

 

Makléřská skupina

Vstupujeme mezi klienty s maximální péčí, nasazením a připraveni vysvětlovat dotazy všech klientů. Rádi s každým rozebíráme situaci na realitním trhu. Nemáme sice křišťálovou kouli, ale o nemovitosti se dlouhodobě zajímáme všichni, rádi se každému klientu přizpůsobujeme, dbáme na vyřízení zakázky s pečlivostí každého detailu. Naše skupina patří mezi velké odvážlivce, když si troufáme v této době klesajících cen nemovitostí říci kolikrát pravdu o její ceně. Pokud klient dbá názorů makléře, pomůže všem zrealizovat svěřenou zakázku. Při všech radách dbáme etického kodexu.

Víme, že lidé jsou omylní a i my také myslíme na situaci, kdyby makléř chyboval. Pro tuhle situaci je naše společnost pojištěna. Za dobu existence společnosti, jsem žádné pochybení neřešili. Všichni jsou velmi zapálení prodávat a zprostředkovávat koupi, nájem. Mají rádi práci realitního makléře, jednání s lidmi a v oboru se všichni pečlivě vzdělávají. Všichni pracuji pro klienty a jejich pozornost je upřena na společný cíl při zachování etických pravidel.

Všem, kteří se na nás obrátíte Vám děkuji. David Vašíček

Struktura týmu

Oblíbené nemovitosti
© 2024 ALVA REAL, Zásady používání cookies | Zobrazení: Klasické / Mobilní