Vaše spokojenost je naším úspěchem

Volejte a pište zdarma Po-Pá, 8-17h

800 701 100 info@alvareal.cz

Videoprohlídka od ALVA REAL

Vedle fotografií, vizualizací a virtuálních prohlídek můžete svou nabídku obohatit i o video. Videoprohlídka zvyšuje atraktivitu nabízené nemovitosti a umožňuje prohlídku na dálku. Zájemce tedy nemusí nikam chodit a v klidu domova si může vše projít. V návaznosti na to se prodávajícímu často ozývají už jen opravdu seriózní zájemci, kteří mají komplexní informace o nemovitosti.

Běžná cena této služby se pohybuje od 9.000 Kč výše, pro naše klienty ji však máme v rámci realitního servisu zdarma. Nabídněte nám svou nemovitost a získejte tento bonus, který zatraktivní prodej vaší nemovitosti. 

Videoprohlídku pro vás natočíme i zpracujeme

Co všechno je potřeba udělat, než se začne natáčet, čím nemovitost natočit a jak video sestříhat? O tom jsme se více rozepsali na našem blogu

Pokud máte o službu zájem, pište nám na: david.vasicek@alvareal.cz, volejte na 608 772 407, případně vyplňte náš formulář.

Ukázky námi zpracovaných videoprohlídek

To, jak naše videa vypadají, si můžete prohlédnout níže. Vaši vlastní videoprohlídku však rádi zpracujeme podle vašich přání a požadavků.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon:
E-mail: *
Poznámka:
Kontrolní text: *
(5) Souhlasím se zněním podmínek zpracování osobních údajů *
Souhlasím se zasíláním nabídek nemovitostí a novinek ze světa marketingu, které mi budou chodit maximálně jednou měsíčně.
[2NOVINKY, GDPR]

Pole označená * (hvězdičkou) musíte vyplnit!

© 2024 ALVA REAL, Zásady používání cookies | Zobrazení: Klasické / Mobilní