Vaše spokojenost je naším úspěchem

Volejte a pište zdarma Po-Pá, 8-17h

800 701 100 info@alvareal.cz

Úprava nemovitosti - Homestaging

Upravením interiérů se přirozeně zvýší atraktivita prodávané nemovitosti. Je dobré, když se před profesionálním focením pokoje uklidí a upraví. K tomu slouží služba, která se nazývá homestaging.

Tato služba je běžná v zahraničí a v USA bez ní nemovitost víceméně neprodávají. Pomalu a jistě ji začínají využívat i tuzemští prodejci. Čím dál více klientů totiž zjišťuje, že svoji vysněnou prodejní cenu lze požadovat, ale je potřeba, aby vzhled i atmosféra nemovitosti takové ceně odpovídaly.

Příprava prostor většinou probíhá ve třech krocích:

  1. Nejdříve proběhne konzultace s majitelem o tom, jak je třeba nemovitost zatraktivnit a připravit.
  2. Dále se jedná o naaranžování prostor k vyhotovení fotografické dokumentace k prezentaci na realitním trhu.
  3. Posledním krokem je příprava prostor na osobní prohlídku potencionálních zájemců.

Cílem osoby (homestegera), která homestaging provádí je rozpoznat a vyzvednout přednosti Vaší nemovitosti, tak aby byla na realitním trhu nepřehlédnutelná a měla určité kouzlo pro kupujícího. Za minimální finanční náklady upravit nemovitost tak, aby byla lákavá pro zájemce a oni si mohli dobře představit svůj nový domov nebo sídlo firmy.

A jaká je cena homestagingu? Jeho cena se odvíjí od náročnosti úpravy interiéru nemovitosti, ale pohybuje se od 5 000 Kč. My ji však našim klientům zajistíme zcela bezplatně. Potřebuje vaše nemovitost homestaging? Zkonzultujte tuto možnost s naším makléřem

Zahraniční zkušenosti ukazují, že nemovitosti upravené homestagerem se prodávají výrazně rychleji a často za cenu vyšší než trh obvykle nabízí.

Galerie Home Stagingu

Chodba   Kuchyně   Ložnice
 
před   po
 
 
před   po
 
 
před   po
Obyčejný úklid, přidání květiny a pár zajímavých předmětů udělá z nevzhledného rohu pěkné a účelné místo.   Malý plastový stolek zakrytý hezkým ubrusem a přestíráním upoutá oči kupujících. Přidáním pár drobností a doplňků jako čersvé květy a obrázkový kalendář rozjasní celou kuchyň.   Vymalováním pokoje do neutrálních barev docílíme více světla. Odstranením přebytečného nábytku docílíme zvětšení prostoru a investice do reprezentativního přehozu se v tomto případě vyplatila. Co říkáte?
         
Obývací pokoj   Pracovna   Schodiště
 
před   po
 
 
před   po
 
 
před   po
S neutrální barvou na zdech, neutrálnějším nábytkem, který byl rozložen v zajímavém úhlu, vypadá tento pokoj mnohem atraktivněji.   "To jak ve svém domově bydlíte a to jak svůj domov prodáváte jsou dvě různé věci!"
Barba Schwartz
Profesional Home Stager
  I úplně obyčejné schodiště je více atraktivní pokud přidáme pár obrázků v tónu barvy podkladu.

Ukázka naší práce:


Pokud máte o službu zájem, pište nám na: david.vasicek@alvareal.cz, volejte na 608 772 407, případně vyplňte náš formulář.

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon:
E-mail: *
Popis:
Kontrolní text: *
(5) Souhlasím se zněním podmínek zpracování osobních údajů *
Souhlasím se zasíláním nabídek nemovitostí a novinek ze světa marketingu, které mi budou chodit maximálně jednou měsíčně.
[2NOVINKY, GDPR]

Pole označená * (hvězdičkou) musíte vyplnit!

© 2024 ALVA REAL, Zásady používání cookies | Zobrazení: Klasické / Mobilní