Vaše spokojenost je naším úspěchem

Volejte a pište zdarma Po-Pá, 8-17h

800 701 100 info@alvareal.cz

Kariéra

Na této stránce uvádíme aktuální nabídku volných pracovních pozic formou stálé spolupráce a nebo formou brigád. Staňte se součástí našeho týmu a podílejte se na dalším rozvoji projektu alvareal.cz.

Našim spolupracovníkům nabízíme práci na rozvoji stabilní společnosti s jasně definovanými cíly. Dále nabízíme osobní rozvoj, odpovídající finanční ohodnocení, příjemný pracovní kolektiv, zázemí, tradice a 15 ti leté zkušenosti v oboru. Většina pracovních pozic nabízí možnost pružné pracovní doby.¨

Pokud vás zaujme některá z nabízených pozic, zašlete, prosím, váš profesní životopis na adresu personalista@alvareal.cz. Svůj životopis nám můžete zaslat i v případě, že jste v nabídce nenalezli vámi hledanou pozici a přesto chcete v naší společnosti pracovat či přispět jakoukoli jinou formou. V takovém případě vás  budeme kontaktovat ihned. Děkujeme.


Aktuální volné pracovní pozice:

  1. Realitní makléř pro interní a externí spolupráci 
  2. Náborář zakázek

1. Realitní makléř pro interní a externí spolupráci

Kdo jsme?

Ve světě realit se pohybujeme více než 17 let, víme tedy, jak to v tomto oboru chodí. Věříme v dlouhodobý prospěch pro všechny, proto jednáme na rovinu a nic netajíme. Rozhodně nepatříme mezi ty, kteří chtějí okamžitě zbohatnou. Moc dobře víme, že platí: „rychle nabyl, rychle pozbyl“. Naše práce nás baví a klienti si toho všímají. Vědí, že oni jsou tu ti podstatní.

Koho hledáme?

Ceníme si dlouhodobých vztahů, jak mezi makléři, tak mezi makléřem a klientem. Nehledáme ty, kteří se u nás chtějí pouze ohřát a jít dál. Chceme člena týmu a parťáka, který má cíle a vize. Nikoho netlačíme do rychlých výdělků a nechceme vysokou produkci na úkor klienta. Hledám někoho, kdo se rád vzdělává, komunikuje a umí hrát fér. Jak říká náš šéf „nedělej druhým to, co nechceš, aby oni dělali tobě“.

Co nabízíme?

Nabízíme rozhodně super práci, kterou ale spousta makléřů dělá špatně. Proto Vás zasvětíme a poradíme Vám ve všem, co je potřeba. Začátky jsou těžké, to víme, proto jsme tu my jako tým, který Vás podpoří. Za ty léta praxe v realitách už víme, jak to chodí.

Jsme výzva a hledáme někoho, kdo se jí nebojí. My Vám na oplátku zajistíme přátelské prostřední a spravedlivou odměnu za dobře vykonanou práci.

Chcete být naším makléřem? Chcete být součástí ALVA týmu? Pošlete tedy svůt strukturovaný životopis a motivační dopis na jeden z níže uvedených kontaktů. Rási se s Vámi potkáme osobně.

Více informací o práci makléře a odpovědi na nejčastější otázky naleznete na webu Chci být realitním makléřem

ALVA REAL s.r.o, Štěpánská 6, Brno, 602 00,
David Vašíček, tel. 602/712407
e-mail: personalista@alvareal.cz

2. Náborář zakázek

Pokud Vás zajímá spolupráce na základě Tipu kontaktujte nás telefonicky nebo emailem:
David Vašíček, tel.: 602712407, e-mail: personalista@alvareal.cz


Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v životopise, zaslaném společnosti ALVA REAL s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Oblíbené nemovitosti
© 2024 ALVA REAL, Zásady používání cookies | Zobrazení: Klasické / Mobilní