Vaše spokojenost je naším úspěchem

Volejte a pište zdarma Po-Pá, 8-17h

800 701 100 info@alvareal.cz

Profesionální nafocení nemovitsotí

Čím zaujmete zájemce o vaši nemovitost? Na první pohled určitě krásnými fotografiemi, které budou nafocené profesionálním fotografem, který má kvalitní fotoaparát. Co všechno je důležité při fotografování? 

Světlo

Tmavé místnosti nevypadají na fotkách atraktivě a je tedy potřeba vybrat tu část dne, kdy do místnosti svítí slunce a rozzáří ji. Doporučujeme počkat pár dní a vyfotit byt nebo dům ve chvíli, kdy je krásně osvětlený, na výsledku je to znát.

Úhel focení

Velmi velký vliv na výsledek má i úhel focení a celková práce s fotoaparátem. Může se třeba stát, že kvůli špatnému úhlu optimicky uberete místnosti na velikosti, což rozhodně není žádoucí. I když v popisu uvedet správné rozměry a plochu pokoje, dojem z fotek tím už nesmažete.

Fotoaparát

Moderní mobilní telefony mají velmi kvalitní fotoaparáty, ale stále je velký rozdíl mezi fotografiemi pořízenými zrcadlovkou a mobilem. Zejména luxusní nemovitosti si zaslouží kvalitní fotografie, které zachytí co nejvíce z krásy interiéru i exteriéru.

Dodatečné úpravy

Profesionální nafocení neznamená pouze pořízení fotografií, ale i jejich úprava. Rozhodně se ale nejedná o retušování interiéru a přibarvování reality. Fotograf fotky doostří a případně upraví barvy nebo kontrast. 

Cena profesionálního fotografa, který vyfotografuje a zpracuje fotografie pro nabídku nemovitosti, se pohybuje od 7 000 do 12 000 Kč. My však zajistíme tuto službu pro naše klienty v rámci prodeje zcela ZDARMA.

Chcete nabízíte svou nemovitost jako profesionál a zaujmout co nejvíce případně zájemce? Napište nám na david.vasicek@alvareal.cz nebo volejte na 608 772 407

© 2024 ALVA REAL, Zásady používání cookies | Zobrazení: Klasické / Mobilní