Vaše spokojenost je naším úspěchem

Volejte a pište zdarma Po-Pá, 8-17h

800 701 100 info@alvareal.cz

Snímkování nemovitostí pomocí dronu

  • Snímání budov i rozsáhlejších pozemků.
  • Kvalitní fotografie se širokým záběrem.
  • Tvorba videoprohlídek.
  • Vysoká kvalita, profesionální provedení.

Drony jsou jedním z největších trendů v oblasti elektronicných zařízení a nabízí nové možnosti snímání fotografií a videí se širokým využitím i v rámci realitních služeb. ALVA REAL ráda využívá všech dostupných technologií, a proto ve svých službách nabízí dron pro tvorbu videoprohlídek a záběrů nemovitostí. Jeho výhodou je stabilnější obraz, široký záběr i plynulejší videozáběry. 

Cena snímkování drony se pohybuje kolem 12 000 Kč, odvíjí se však od rozlehlosti nemovitosti a náročnosti takového snímkování. Pokud si ji však klient vybere v rámci bonusu "Něco navíc", dostane ji od nás ZDARMA. Snímkování drony není vždy potřeba, doporučujeme tuto možnost prokonzultovat s makléřem. 

Využijte tedy této skvělé možnosti a oslovte nás při prodeji vaší nemovitosti. Zpracujeme pro vás profesionální prezentaci ve vysoké kvalitě, které zaujme široké spektrum zájemců a vaši nemovitost zatraktivní. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Pokud máte o službu zájem, pište nám na: david.vasicek@alvareal.cz, volejte na 608 772 407, případně vyplňte náš formulář. 

snimky z dronů prodej nemovitosti

Ukázky našich zpracovaných zakázek s využitím dronu:

Prodej RD Tuřany:

Prodej pozemku Boršice u Blatnice:

Prodej RD Hrušky:

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon:
E-mail: *
Poznámka:
Kontrolní text: *
(5) Souhlasím se zněním podmínek zpracování osobních údajů *
Souhlasím se zasíláním nabídek nemovitostí a novinek ze světa marketingu, které mi budou chodit maximálně jednou měsíčně.
[2NOVINKY, GDPR]

Pole označená * (hvězdičkou) musíte vyplnit!

© 2024 ALVA REAL, Zásady používání cookies | Zobrazení: Klasické / Mobilní