Vaše spokojenost je naším úspěchem

Volejte a pište zdarma Po-Pá, 8-17h

800 701 100 info@alvareal.cz

Vizualizace

Vizualizací se rozumí návrh budoucího vzhledu pokoje, bytu či domu.

Vizualiazace často pomáhá při prodeji pozemků nebo domů a bytů určených k rekonstrukci. Zájemce má pak lepší představu o možnostech stavby a oprav. Nabídka je díky tomu i mnohem atraktivnější. Více informací o vizualizaci můžete najít na našem blogu ve článku Vizualizace – pohled do budoucnosti.

Na vaše přání vám rádi zpracujeme webovou prezentaci vaší nemovitosti - pro ukázku se můžete podívat na projekt Veverská Bítýška

Běžná cena vizualizace se pohybuje od 5 000 Kč, záleží však na náročnosti této práce a požadavcích klienta, zda si přeje vizualizovat pouze exteriéry nebo i vnitřní prostory nemovitosti. 

Pokud si však náš klient zvolí tuto službu, má ji v rámci našeho servisu zcela ZDARMA.

Ukázky naší práce

Projekt Veverská Bítýška

K pozemku byly zpracovány návrhy nadstandardních rodiných domů a je možné využít této projektové dokumentace pro budoucí výstavbu.  

Projekt Milovice 

Stavba zděného dvojpodlažního rodinného domu s vnitřní dispozicí 4+kk s prostornou dvojgaráží v obci Milovice u Mikulova. Ke stavbě byla zpracovány vizualizace, které ukazují vzhled rodinného domu po dokončení. 

Další projekty

RD Bratčice

před vizualizací před vizualizací Fotky pořízené před vizualizací. Objekt vyfotíme a společně prokonzultujeme možnosti a Vaše požadavky.
samotná vizualizace - půdorys   samotná vizualizace - půdorys   samotná vizualizace - náhled   samotná vizualizace - náhled   samotná vizualizace - náhled

Pokud máte o službu zájem, pište nám na: david.vasicek@alvareal.cz, volejte na 608 772 407, případně vyplňte náš formulář.

Oblíbené nemovitosti
© 2024 ALVA REAL, Zásady používání cookies | Zobrazení: Klasické / Mobilní